Krok po kroku - jak działa wynajem fotobudki

  Decydując się na atrakcję weselną wybierz firmę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zobacz co oferujemy naszym Klientom i jak wygląda zabawa z Photomat z Warszawy. Wynajem fotobudki na wesele to ciekawy sposób na urozmaicenie Twojego przyjęcia. Jest to absolutny „must have” każdego przyjęcia. Kto raz spróbuje tej formy zabawy zrozumie dlaczego. Wynajem fotobudki firmy Photomat to oczywiście podstawowa decyzja, jaką musisz podjąć, aby zapewnić sobie oraz wszystkim gościom niesamowitą zabawę. Podczas przyjęcia musisz tylko zgromadzić wszystkich swoich przyjaciół, z którymi chcesz wykonać zdjęcia, otrzymując niesamowitą pamiątkę na całe życie. Warto również ustalić tematykę sesji, wybierając właściwe akcesoria – od różowego afro, po westernowskie kapelusze.
  Udostępniamy również maski oraz kartki ze śmiesznymi napisami, które dodadzą wszystkim zdjęciom jeszcze więcej uroku. Po ustawieniu się w urządzeniu i wykonania wszystkich ujęć, w odstępie czasowym co 5 sekund, otrzymasz już w niecałą minutę wydruk wykonany za pomocą technologii termosublimacyjnej. Zapraszamy do zabawy z Photomat!

  Gadżety

  Wybieraj z ponad dwustu kapeluszy, czapek, peruk, okularów i masek. Przygotujemy specjalnie na Twoją imprezę tabliczki z personaliwoanymi hasłami. A jeśli potrzebujesz gadżetów dobranych tematycznie do imprezy – napisz! Przygotujemy je specjalnie dla Ciebie

  Tła

  Oferujemy aż 14 różnych teł fotograficznych do wyboru, pozwala to na dopasowanie zdjęć do klimatu/ koloru przewodniego imprezy.

  Formaty zdjęć

  Dostępne formaty to :
  • zdjęcie pocztówkowe 10×15 cm,
  • cztery ujęcia na „pocztówce” 10×15 cm,
  • trzy lub cztery ujęcia wydrukowane na dwóch paskach 5 x 15 cm